در حال بارگذاری...

پلتفرم دیجیتال رستورانی مِ‌نیو
قوانین و شرایط

مشترک به مجموعه‌ای (کافه، رستوران یا هر مجموعه‌ای مجهز مِ‌نیو) گفته می‌شود که مراحل خرید منوی دیجیتال مِ‍‌نیو را طی کرده و مجهز به مِ‌نیو است.

خدمات و تعهدات مِ‌نیو از زمان انعقاد قرارداد به شرح زیر می‌باشد:
آموزش رایگان پرسنل برای ارائه‌ی بهتر محصول
مشاوره در استفاده و مهندسی دیجی‌منو برای بازده بهتر
به‌روزرسانی و افزودن امکانات مرتبط با پکیج خریداری شده به طور رایگان در طول مدت قرارداد

خدماتی از قبیل:
راه‌اندازی و بهینه‌سازی عملکرد سامانه
آموزش امکانات افزوده شده به سامانه در مدت قرارداد
بررسی و تحقیقات بازار برای بهبود استفاده از محصول

از آنجا که بروز مشکل در هر نرم‌افزاری اجتناب‌ناپذیر است، در صورت بروز هرگونه اشکال، تیم مِ‌نیو نهایت تلاش خود را برای برطرف کردن هرچه سریعتر اشکال انجام خواهد داد. در حال حاضر سیستم به پشتیبان‌های گوناگون برای پیشگیری از قطع شدن سیستم مجهز بوده اما بدیهی است که بروز اختلالات در شبکه‌های بالادست و زیرساختی غیرمرتبط با مِ‌نیو از جمله شرکت‌های خدمات‌دهنده سرور، اینترنت ایران و یا اینترنت جهانی، خارج از تعهدات مِ‌نیو بوده و مسئولیتی در این رابطه ندارد.

در صورت بروز هرگونه حمله DDOS و یا انواع دیگر، مِ‌نیو این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که جهت تامین امنیت سرورهای خود و یا اموری که توسط مقامات امنیتی کشور گفته می‌شود، هرگونه اقدامی که صلاح می‌داند را انجام دهد.

نرم‌افزار: این سامانه بعنوان ابزار و پلتفرم در اختیار مشترک قرار گرفته و رصد آن بطور مداوم از توانایی مِ‌نیو خارج و غیرضروری است. در نتیجه مسئولیت نحوه‌ و کاربرد استفاده، و همچنین محتوای بارگذاری شده در آن بطور کامل بر عهده‌ی مشترک خواهد بود. ضمنا مشترک موظف است در نگهداری رمز سیستم کوشا باشد تا مانع تغییر محتوای منو و سوء استفاده افراد به هر شکلی شود.

شهرت تجاری: مشترک موظف است از هرگونه عملی که منجر به لطمه خوردن شهرت تجاری مِ‌نیو و دیجی‌منو شود حذر نماید. که از جمله‌ی آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
-به روز نبودن منو و مغایرت قیمت‌ها با قیمت‌های واقعی درج شده در فاکتور
-منع عامدانه‌ی کاربر از استفاده از دیجی‌منو توسط پرسنل رستوران یا تخریب نام تجاری به هر نوع
-هرگونه استفاده جانبی بدون هماهنگی با مِ‌نیو از دیجی‌منو به جای منوی دیجیتال رستوران

عکس‌ها: مشترک باید از بارگذاری عکس‌ها و هر محتوای کذبی در دیجی‌منوی خود خودداری کند. عکس‌های معرف غذا باید عکس واقعی همان غذا، با کیفیت و با جزئیات کافی برای مشتری رستوران باشد. ضمنا مشترک رضایت خود را از این بابت اعلام می‌کند که مِ‌نیو با صلاحدید خود می‌تواند عکس یا محتوای مربوط به غذا را حذف کرده و یا تغییر دهد.

محتوا: مشترک باید از بارگذاری هرگونه محتوا و انجام هرگونه فعالیتی که خلاف قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران باشد، خودداری نماید. همچنین، مشترک متعهد است از ارائه محتوای ذیل خودداری نماید:
-محتوای نامناسب یا ناپسند
-محتوای نامرتبط با منوی رستوران عضو
-محتوای تبلیفاتی نامرتبط با رستوران عضو

مشترک هیچ حقی از اختراع، ثبت اختراع، کپی رایت، علائم تجاری و دیگر حقوق مالکیت فکری دیجی‌منو را ندارد. همچنین مشترک حق ندارد هیچ محصول، طرح و ایده مرتبط با دیجی‌منو را به هر منظوری ساخته، استفاده نموده یا بفروشد.

ثبت درخواست تماس

اگر قصد خرید یا هرگونه سوالی دارید، از طریق فرم زیر با ما در ارتباط شوید

در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهیم‌ گرفت