در حال بارگذاری...

پلتفرم دیجیتال رستورانی مِ‌نیو
درباره ما
مِ‌نیو، اولین پلتفرم منوی دیجیتال طراحی شده به‌طور خاص برای کافه‌ها و رستوران‌هاست. ماموریت ما تحولی در تجربه‌ی غذایی با ارائه راهکارهای دیجیتال نوآورانه و تعاملی است. توسعه‌ی ایده‌ی مِ‌نیو را آرش مسیح پور، از مرداد ۹۵ آغاز کرده است. که پس از بررسی زیاد و جستجو در این صنعت جذاب، نیاز به روشی کارآمد و جذاب‌تر برای ارائه‌ی منو در کافه‌ها و رستوران‌ها را به چشم دید. او با الهام از امکانات فناوری دیجیتال، به دنبال ایجاد یک پلتفرم بود که بتواند تجربه‌ی غذایی را برای همه‌ی مشتریان و صاحبان رستوران بهبود بخشد.

ماموریت تیم ما

ماموریت تیم ما ارائه ابزارهای دیجیتال پیشرفته به کافه‌ها و رستوران‌ها است که مشارکت مشتری را افزایش داده و عملیات را ساده‌تر می‌کند. ما یک آینده را تصور می‌کنیم که هر رستوران بتواند از فناوری استفاده کند تا تجربه‌ی بهتری را ارائه دهد. تیم مِ‌نیو را افرادی تشکیل می‌دهند که یکی از بارزترین تفریحات‌شان رستوران‌گردیست. هر یک از افراد تیم می‌توانند لیستی از بهترین رستوران‌ها و کافه‌ها را به شما معرفی کنند به طوری که هر لیست با دیگری متفاوت اما معرف بهترین‌هاست.

چشم‌انداز م‌نیو

تیم ما به خوبی به جای خالی تکنولوژی‌های نوین (Digitization) در این صنعت بزرگ و بالقوه با پتانسیل بسیارزیاد پی برده است. مِ‌نیو، ۶سال پیش(سال۹۶) در سند کسب‌وکار خود، در قسمت چشم‌انداز و فلسفه وجودی نوشته بود: “انقلاب منوی دیجیتال، زمانی‌ست که رستوران مانند خرید ظرف و اجاق، هنگام راه‌اندازی خود منوی دیجیتال را یک ملزومه می‌بیند.”
تجربه رستوران دیجیتال
پیش از کرونا، آینده‌ی این ایده و تفاوتش با راهکارهای دیگر در صنعت رستوران، از ذهن ما پنهان نبود. ما بهترین زمان ورود برای دیجیتالی شدن رستوران ها را از طریق منوی دیجیتال شخصی می‌دانستیم. این محیط دیجیتال، محلی‌ست برای رفع صدها نیاز رستوران‌دار و مشتری رستوران که شاید هنوز متوجه برخی از آن‌ها نیز نباشند. سختی ما در این ۷ سال جایی بود که باید منوی کاغذی را حذف می‌کردیم. این برای ما موفقیتی باورنکردنی بود که پیش از کرونا در ده رستوران ردپای منوی کاغذی را حذف کردیم. امروزه افراد فقط برای صرف وعده‌ی غذایی به رستوران نمی‌روند، رستوران در واقع محلی‌ست برای تجربه‌ی لذت، در حالی که خلا موجی از جذابیت‌ها و گیمیفیکیشن‌ها در آن حس می‌شود. طبق این باور، اولین انگیزه‌ی ما جذاب کردن رستوران‌گردی و رستوران‌داریست. گویی می‌خواهیم رفتن به رستوران را لذت‌بخش‌تر و مدیریت رستوران به سادگی و شگفت‌انگیزیِ بازی‌های رستوران‌داری شود.
آماده‌اید منوی خود را به یک شاهکار دیجیتال تبدیل کنید؟ امروز با ما تماس بگیرید تا یک دمو برنامه‌ریزی کنیم و ببینید چگونه مِ‌نیو می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند تا پیشرفت کند.
برای اطلاعات بیشتر، با ما در ارتباط باشید. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم.

ثبت درخواست تماس

اگر قصد خرید یا هرگونه سوالی دارید، از طریق فرم زیر با ما در ارتباط شوید

در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهیم‌ گرفت